|
|
|
| |
|
Uittrekbare aluminium slang
lengte 3meter in 102mm,127mm of 152mm Material: semi-flexible ducting made from a spirally wound thick layer of corrugated aluminium.
zie lengte
|
|
| |
|
auto-cappuccinoset
krups Speciaal geschikt voor de Espresserio XP7200 / XP7220 / XP7240
- Melkopschuim hulpstuk
- Voor het maken van een lekkere cappuccino of caffe Latte
- Warmt en schuimt de melk op
29,95 euro
|
|
| |
|
KÖNIG KRAANKOP MET LED
Deze kraankop verandert van kleur om de temperatuur van het water aan te geven. Met deze kraankop ziet u direct welke temperatuur het water heeft, zonder uw handen te branden. De LEDs gaan automatisch aan en uit wanneer u de kraan open of dicht draait, geen batterijen nodig.
Groen: 0~29°C
Blauw: 30 ~ 38°C
Rood: >39°C
Geen batterijen nodig
Max. temperatuur: 60°C
EAN-code: 5412810146239
KÖNIG
|
Type
|
Aftappunt
|
Light Colours
|
Rood / Groen / Blauw
|
Adjustable Waterflow
|
Nee
|
9,95 euro
|
|
| |
|
combi beveiliging voor wassen en drogen tegelijk
ook voor vaatwasser(niet electronisch) en boiler op 1 groep Deze combi beveiliging zorgt ervoor dat de wasautomaat en droger tegelijk op de 16A zekering kunnen draaien. De combi schakelaar is ook geschikt voor vaatwasser en boiler (niet electronisch gestuurd)
34,95 euro
|
|
| |
|
Hydro stop
De Uni-stop is een electronische beveiliging die automatisch de watertoevoer sluit op het moment dat de sensor water detecteert. Zo kan een grote waterlekkage worden voorkomen. Inclusief batterij, kraanzeefje en gebruiksaanwijzing.
Hydro stop
49,95 euro
|
|
| |
|
trillingsdemper
trillings demper voor wasmachines die op een houten vloer staan
vang de trillingen op die vrijkomen tijdens het centrifugeren
verpakt per 4 stuks
6,95 euro
|
|
|
| |
|
|